A múlt héten felkerestem Dr. Puskás Judit professzor asszonyt az Akroni Egyetemen és elbeszélgettem vele a jövő heti adománygyűjtő akciójáról és “Open House”-ról amit augusztus 7-én és 8-án fog tartani.
[mp3-jplayer tracks=”interjú dr. Puskás Judittal@/Ezaz/PuskasJudit-egesz.mp3″ width=”100%” mods=”y” height=”50px”]

A Carole & Robin Reid Foundation szeretettel meghívja önöket a Dr. Puskás Judit rák elleni kutatását támogató jótékonysági estére. Az adománygyűjtő alkalmat Augusztus 7-én fél hat és fél nyolc között tartják az Atrium épületben Akronban. A cím: 3800 Embassy Parkway Akron, OH 44333. Díszvendég: Jim Tressel. Dr. Puskás Judit professzor asszony és csapata az University of Akron egyetemen kutat, hogy a mellrák diagnózisához és terápiájához nyújtson új, modernebb, hatékonyabb megoldást. Kérjük önöket, hogy jöjjenek el az alkalomra és támogassák ezt a nagyszerű kutatást.
Augusztus 8-án de. 10 óra és du. 5 között OPEN HOUSE az University of Akron egyetemen, azok számára, akik meg szeretnék nézni a Dr. Puskás Judit laboratóriumát.
A laboratórium címe: (The University of Akron Engineering Research Center AERC) – 264 Wolf Ledges Akron OH 44325

























