A magyar kormányfő részvétét fejezte ki a szilveszteri szerencsétlenséget követően.

Orbán Viktor miniszterelnök az X-en üzent Guy Parlemlin svájci elnöknek, részvétét fejezte ki a szilveszteri szórakozóhelyi tragédia miatt.

Imádkozunk azokért, akik életüket vesztették, és a sok sérültért

– írta Orbán Viktor.

Reklám
Tas J Nadas, Esq

(Mandiner)

Borítókép: A tragédia helyszíne. Fotó: ANADOLU /Muhammet Ikbal Arslan


SZÓLJON ÖN IS HOZZÁ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.